بلیط تهران وان

بلیط اتوبوس تهران وان

خرید بلیط اتوبوس تهران وان به صورت مستقیم هنوز امکانپذیر نیست. البته به چند روش مسافرین محترم میتوانند خود را از تهران به وان برسانند. برای مثال میتوانند بلیط اتوبوس وی ای پی تهران به تبریز یا بلیط اتوبوس vip تهران به خوی را خریداری نموده و از خوی یا تبریز با ون های ترک ۱۳ یا ۱۶ نفره خود را به مرکز شهر وان برسانند. در این حالت نیازی نیست تمامی صندلی های ون را خریداری نمایید , در واقع این ون ها همانند تاکسی های خطی خودمان کار میکنند. البته اگر هتل یا اقامت گاه شما مرکز شهر وان باشد میتوانید از ون ها بخواهید تا شما را تا درب هتل برسانند ک اغلب این کار را بدون دریافت هزینه اضافی انجام میدهند.
استفاده از دو وسیله نقلیه اتوبوس و ون ترک در این مسیر اندکی برای مسافران دشوار است. در راستای حل این مشکل فارس تراول در حال مزاکره با چندین تعاونی برای باز کردن مسیر اتوبوس مستقیم تهران به وان است.

قیمت بلیط اتوبوس تهران وان

در حالت عادی ک شما باید ۴ بلیط برای سفر تهران به وان خود خریداری نمایید , به تفکیک به قیمت های انها در ایام عادی نیمه دوم سال ۹۸ میپردازیم.
قیمت بلیط اتوبوس عادی تهران به خوی یا تبریز ۵۵٫۰۰۰ تومان است ک این همان اتوبوس های ۴۴ نفره هستند.
قیمت بلیط اتوبوس ۲۵ نفره در همین مسیر ۷۷٫۰۰۰ تومان است البته این اتوبوس ها معمولا اتوبوس های وی ای پی درجه یک نیستند . اتوبوس های ۲۵ نفره وی ای پی درجه یک کمی از این اتوبوس ها گرانتر هستند ولی تهیه بلیط انها از تعاونی ها اندکی دشوار است , زیرا ک  آژانس های مسافرتی و فعالان گردشگری این اتوبوس ها را پیشاپیش رزرو مینوایند.
حالا نوبت میرسه به بلیط ون ترک از خوی و تبریز به شهر وان ک به لیر محاسبه میشوند. در ایام عادی ۲۵ لیر در مسیر رفت و حدود ۳۰ لیر در مسیر برگشت است.
پس شما با قیمت لیر ۲۵۰۰ تومن عددی بین ۲۵۰٫۰۰۰ تا ۳۰۰٫۰۰۰ تومان رفت و برگشت به وان برای شما تمام میشود .

بلیط قطار تهران وان

در حال حاضر تنها وسیله نقلیه مستقیم به شهر وان از تهران قطار است. این وسیله مستقیم از تهران به وان می رود و از مرز بازرگان وارد خاک ترکیه میشود.مقصد این وسیله راه آهن شهر وان است ک اندکی تا مرکز شهر فاصله دارد. اما وسیله نقلیه های مختلف برای رفتن به شهر و برگشتن به راه آهن فراوان است پس نگران نباشید. البته جدا از ویژگی های سفر با قطار مثل خوابیدن روی تخت و راه رفتن در سالن های واگن قطار ,باید اندکی هم صادق بود. قطار به نسبت اتوبوس ک ۱۶ ساعت در مسیر است ۶ ساعت طولانی تر می باشد .یعنی سفر تهران وان شما با قطار حدودا ۲۲ ساعت طول میکشد .

قیمت بلیط قطار تهران وان

در حال بررسی

قطار یا اتوبوس 

در حال برسی

مزایا و معایب سفر با قطار 

در حال برسی

مزایا و معایب سفر با اتوبوس

در حال برسی

نتیجه و تصمیم گیری 

در حال برسی

سایت خرید بلیط تهران وان

ورود به سایت خرید بلیط تهران وان
همکاران و مسافران گرامی میتوانند بلیط سفر به وان ترکیه را از این سایت خریداری نمایند.
برای خرید تور زمینی وان ترکیه کلیک کنید 
برای بازگشت به صفحه اصلی کلیک کنید 
برای خرید بلیط تهران وان کلیک کنید