شروع قیمت ها از

۱,۳۱۰,۰۰۰ تومان

خلاصه ای درباره ترابزون ترکیه

نام رسمی: ترابزون
استان: ترابزون
نام محلی: Trabzon

جمعیت ۸۰۰,۳۹۹ نفر
تراکم جمعیت: ۲۵۸٫۷
نفر بر کیلومتر مربع

زبان‌های گفتاری: ترکی
مساحت: ۴٬۶۸۵ متر
ارتفاع از سطح دریا: ۰ متر

توضیحی درباره ترابزون ترکیه

ترابزون ترکیه شهر نسبتا بزرگ با جمعیت هشتصد هزار نفریست که در جوار دریای سیاه ( KARADENIZ ) قرار دارد ، زبان رایج این شهر ترکی استانبولی است. هوای ترابزون ، هوای معتدل مدیترانه ای می باشد  و به همین خاطر تقریبا تمام طول سال می توان به این شهر مسافرت کرد. این شهر از جغرافیای جالبی برخوردار است که به سه قسمت ساحلی ، تپه ای جنگلی و مرکز شهر تقسیم شده است. تنوع غذایی زیادی در این شهر وجود دارد، و قیمت غذا ها از ۶ لیر (۶tL) شروع میشود.

تور ترابزون ترکیه

تور زمینی ترابزون نسبت به تورهای زمینی موجود در ایرا ن،بسیار جذاب خواهد بود، چون اقلیم شهر ترابزون ترکیه شبیه به اقلیم شهرهای شمالی ایران می باشد و  یکی از جاذبه های تور ترابزون، مسیری است که برای رسیدن به این شهر طی میکنیم . لازم به ذکر است که بهترین مرز ایران برای سفر به ترابزون ، مرز بازرگان می باشد. فارس تراول با سالها تجربه در زمینه برگزاری تورهای ترکیه طرف قرارداد مستقیم هتلهای ترکیه می باشد و با قیمتی مقرون به صرفه سفری خاطره انگیز را برای شما رقم خواهد زد.

جاهای دیدنی ترابزون ترکیه

مرکز خرید جواهیر ترابزون یکی از معتبرترین مراکز خرید موجود در ترکیه که اجناس تمامی برندهای معتبر دنیا را می توان در این مرکز خرید یافت.

مرکز خرید فروم ترابزون ترکیه بزرگترین و بهترین مرکز خرید موجود در ترابزون می باشد که ویژگی ممتاز این مرکز تنوع برندهای موجود در آن است.

روستای زیبای اوزون گل ترابزون ترکیه  با فاصله تقریبی ۸۰ کیلومتر نسبت به مرکز شهر دارای طبیعتی زیبا و بی نظیر می باشد و یکی از مقاصد گردشگری شهر ترابزون ترکیه است.

ویدیوی معرفی ترابزون ترکیه