تور ارمنستان 

تور زمینی ارمنستان حرکت هر روز

تور زمینی ارمنستان

شماره تماس ما

۰۲۱۸۸۴۸۲۶۲۹

۰۲۱۸۸۵۴۹۶۲۸

۰۲۱۸۸۴۸۰۲۸۹

۰۲۱۸۸۵۵۲۰۷۶

۰۲۱۸۸۱۰۹۹۴۲

تور زمینی  ایروان ارمنستان  حرکت از تهران

هرشب رفت ساعت ۱۲:۰۰ از ترمینال غرب وآرژانتین

وسیله سفر از تهران  اتوبوس (vip) 

مدارک مورد نیاز :

تصویر پاسپورت مسافر با ۷ماه اعتبار – فیش واریزی

برای مشاوره و رزرو همین الان تماس بگیرید 

 ۰۹۳۵۵۵۰۰۳۴۰

۰۹۳۵۵۵۰۰۳۴۰
شرکت هواپیمایی فارس تراول
قسمت ها در پکیج زیر بروز شده است 

صفحه اصلی

صفحه اصلی

صفحه اصلی

سایر تور های فارس تراول

مختصر توضیحی درباره ارمنستان

در تور ارمنستان شما میتوانید با خیلی از جاذبه های گردشگری ارمنستان را هم ببینید و با آنها آشنا شوید تور ارمنستان فارس تراول یکی از لذت بخش ترین تورهای زمینی فارس تراول محسوب میشود ، تور ارمنستان را باید یکی از پر مراجعه کننده ترین تورهای مسافرتی قلم داد کرد

جمهوری ارمنستان در واقع جمهوری استقلال پیدا کرده همان شوری سابق است ، ارمنستان که در منطقه قفقاز جنوبی از زمان فروپاشی شوروی تا سال ۱۹۹۴ ، در آن زمان ارمنستان خواستار جدایی منطقه‌ای بنام ( قره باغ ) از خاک آذربایجان و افزوده شدن آن به خاک خود شد . ارمنستان روابط گرمی با ایران دارد. بسته بودن مرزهای این کشور با جمهوری آذربایجان و ترکیه و بی طرفی ایران در جنگ قره باغ از دلایل توسعه روابط دو کشور است.

آب و هوای ارمنستان

آب و هوای ارمنستان معتدل است اما در فصل زمستان بسیار سرد می باشد. ارمنستان به غیر از مناطق کوهستانی آب و هوای بسیار معتدل و مناسب دارد که این مهم ارمنستان را به کشوری گردشگری و توریستی تبدیل کرده است . فصل تابستان در  ارمنستان دارای آب و هوای بسیار مطلوبی میباشد که به ۲۵ درجه سانتیگراد می رسد. این دما در مناطق سردسیری و کوهستانی آرارات به تقریبا ۴۰ درجه سانتیگراد می رسد.