توضیحات بیشتر درباره تور زمینی وان

مدارک تور وان زمینی

تور زمینی وان ترکیه حرکت از تهران

هرشب رفت ساعت ۲۰:۰۰ از ترمینال غرب

وسیله سفر از تهران  اتوبوس (vip) +از خوی با ون ترک

مدارک مورد نیاز

تصویر پاسپورت مسافر
با حداقل ۷ ماه اعتبار

سوالات شما درباره تور زمینی وان ترکیه

سوالات شما

وان شهر بسیار کوچک در ترکیه است، که در نزدیکی مرز مشترک ایران و ترکیه قرار دارد. این شهر دارای قدمت تاریخی طولانی بوده و برای کسانی که عاشق گربه هستند می تواند بهترین شهر باشد،

زیرا شهر وان در ترکیه محل زندگی گربه هایی سفید با یک چشم آبی و یک چشم زرد است. با توجه به نزدیکی این شهر به مرز ایران و ترکیه ایرانیان زیادی سالانه تصمیم به سفر به شهر وان را در ذهن دارند.

همچنین هزینه های زندگی هم در این شهر به نسبت پایین است. اما قبل از سفر نیاز است تا اطلاعاتی درباره هزینه غذا، هتل و حمل و نقل که باید در شهر وان مورد توجه قرار بگیرد را بدانید تا بتوانید بودجه مورد نیاز برای سفرتان را برنامه ریزی کنید. لازم است بدانید که با توجه به توافق هایی که بین دولت‌های ایران و ترکیه صورت گرفته است شهروندان ایرانی از قانون دریافت ویزا معاف بوده و می‌توانند تا ۹۰ روز تمام (سه ماه) بدون داشتن ویزا در خاک این کشور حضور داشته باشند.

با ما در سفر به این شهر ترکیه ای همراه باشید.

تور زمینی وان با اتوبوس VIP

تور زمینی وان یکی از بهترین انتخاب های سفر خارجی ارزان است که برای شروع تجربه های سفر خارجی بی نظیره. برای سفر به وان ترکیه، شما میتونید حرکت خودتون رو از شهرهای تهران، رشت، تبریز ، خوی یا ارومیه شروع کنید.

لازمه که یه چیزایی درباره مسیر وان ترکیه بدونید:

۱٫شما از سه تا مرز میتونید ایران رو به مقصد وان ترک کنید.

::مرز رازی

:: مرز سرو

:: مرز بازرگان

۲٫بهترین و سریع ترین مسیر برای سفر به وان ترکیه مرز رازی هست ک لازمه شما خودتون رو به شهر تبریز یا خوی برسونید و از اونجا با ون های ترک فقط با ۲۵ لیر خودتون رو به مرکز وان برسونید. در مسیر برگشت هم میتونید از هتلتون بخواید تا برای شما ماشین بگیره و تا لب مرز بیاید مرز رو پیاده رد کنید و از اونجا ماشین های خوی یا تبریز رو سوار بشید.

 

شما میتونید بعضی کارهای تور زمینی وان رو خودتون انجام بدید، اما این به این معنا نیست که با این کار، سفرتون ارزونتر از خرید تور از آژانس ها براتون تموم میشه چون آژانس های خوبی در تهران هستن که سودشون در ارزون خریدن جزیبات سفر شماست مثلا بلیطی که شما ۲۲۸ هزار تومن باید بخرید تا خودتون رو از تهران به وان برسونید برای آژانس ارزونتر تموم میشه در مجموع آژانس خوب رو پیدا کنید و خریدتون رو راحت انجام بدید و در مقابل فریب نرخ هایی که خیلی تفاوت داره با بقیه رو هم نخورید. چون طبق تجربه ی ما، هیچ ارزونی ای بی دلیل نیست!. یا هتلو بهتون میندازن یا وسیله ی نقلیه رو یا …

مثلا قیمت هتلی ک چهارتا آژانس دارن بهتون ۷۰۰ میدن یدفعه یه آژانس بگه ۴۰۰ باید بهش شک کنید. چون مثل همه کالا ها و خدماتی که نرخش مشخصه نرخ تور زمینی وان ترکیه هم نرخ مشخصی داره. یه وقتایی لازمه حتی یکم پول بیشتر پرداخت کنید تا خیالتون یکم راحت تر باشه که این موضوع نیاز به تجربه داره ک به زودی بدست میاریدش 🙂 . برای خرید داره که معمولا شما همچین حسابی ندارید ولی شما میتونید. هتل تک رو برای مدت اقامتتون از یکی از آژانس های معتبر رزرو کنید و هزینشو ریالی برای آژانس کارت به کارت کنید  اما توجه داشته باشید ک پولی ک پرداخت میکنید رو حتما به حساب مدیر آژانس پرداخت کنید تا بعدا به مشکل بر نخورید.

شما هتل رو میتونید از رزرواسیون های خارجی رزرو کنید اما با مشکل پرداخت مواجه میشید چون نیاز به حساب بین المللی برای خرید داره که معمولا شما همچین حسابی ندارید ولی شما میتونید هتل تک رو برای مدت اقامتتون از یکی از آژانس های معتبر رزرو کنید و هزینشو ریالی برای آژانس کارت ب کارت کنید. اما توجه داشته باشید که پولی که پرداخت میکنید رو حتما به حساب مدیر آژانس پرداخت کنید تا بعدا به مشکل بر نخورید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۸۸۵۵۲۰۷۶

۸۸۴۸۰۲۸۹

۸۸۴۸۲۶۲۹

تور وان زمینی ، تور وان زمینی از تهران ، تور وان ، تور وان زمینی ، تور وان ارزان ، تور زمینی وان ، تور زمینی ، تور از خوی