تور صربستان

افر تور صربستان
 
شاید باورتون نشه ولی ما میتونیم توی همین هفته تور بلگراد رو با نرخ عالی براتون تهیه کنیم۹۴۹۰٫۰۰۰تومن


حرکت اول ۲۳مهر ماه


حرکت دوم ۲۴مهر ماه

 

برای رزرو همین الان تماس بگیرید

۴۴۲۵۶۵۶۳               ۴۴۲۵۶۵۶۲

 ۰۹۳۵۵۵۰۰۳۴۰

 

اطلاعات مفید درباره تور صربستان

تور های این کشور از دو شب و سه روز اغاز میشود
و این تور ها با دو نوع پرواز اجرا میشوند

 

صربستان کجاست؟

صربستان با نام رسمی جمهوری صربستان، یک کشور محاط در خشکی در مرکز جنوب خاوری اروپا است که بخش جنوبی جلگهٔ پانونی و جنوب شبه‌جزیره بالکان را دربرگرفته‌است. کشور صربستان با مجارستان در شمال، رومانی و بلغارستان در شرق، جمهوری مقدونیه و مونته‌نگرو در جنوب، کرواسی و بوسنی و هرزگوین در غرب هم‌مرز است. بلگراد پایتخت این کشور است.

 

پایتخت صربستان کجاست؟

پایتخت  صربستان شهر بلگراد می‌باشد. این شهر که در حد بین رودخانه‌های دانوب و رود ساوا واقع شده است در واقع بیش از ۱٫۱۵۰٫۰۰۰ نفر سکنه شهری دارد که با احتساب محدوده حومه شهر جمعیت آن به بیش از دو میلیون می‌رسد. به همین دلیل بلگراد یکی از بزرگترین شهرهای جنوب غرب اروپا محسوب می‌شود.

توضیح مختصر

شهر بلگراد نزدیک به ۳٫۶ درصد از مساحت خاک صربستان را دارا می باشد که این خود برای صربستان یعنی بخشی از جمعیت و این یعنی ۱۵ درصد از جمعیت این کشور در بلگراد سکونت دارند . مساحت شهر بلگراد ۳۶۰ کیلومتر مربع است و در صورتی که محدوده آن را نیز مورد محاسبه قرار دهیم ، مساحت آن ۳۲۲۳ کیلومتر مربع میرسد .

 

کشور صربستان در قاره اروپا ، در شبه‌جزیره بالکان و همینطور در جلگه پانونین قرار دارد. جایی که یک لینک میان مرکز ، جنوب و خاور اروپا است . رودخانه دانوب (۲۸۵۰ کیلومتر) در یک‌سوم شمال کشور جاری است.